www.dobesovi.cz

Míra – 8 let

Autor , dne 9. 1. 2015, v kategorii Mireček

To je prostě neuvěřitelný, že je tomu našemu klukovi už 8 let. Kdy tak vyrostl ? Kde jsem byla já ? A teď, co máme doma miminko, je to jaksi víc vidět…
Jako by to bylo včera, když mně 6. prosince 2006 ve dvě po půlnoci praskla voda a my se nočním liduprázdným Brnem řítili na Obilňák, netuše, co nás čeká. Dostala jsem modrej pokojíček a v 8.30 byl Míra po ne úplně hladkém průběhu porodu na světě. Skoro 4 kila živé váhy a hlas jak zvon. Od tý doby uplynulo hodně vody v potoce a když tak nad tím přemýšlím, tak musím říct, že máme velký štěstí. Míra je bezvadnej kluk, je šikovnej a chytrolín, nad věcima přemýšlí a pořád se na něco ptá. S příchodem miminka se jeho výlučné postavení v rodině změnilo, ale nese to statečně a chová se ke Zdenulce moc hezky. A každý den, když se odpoledne vrátí ze školy, tak jeho první kroky vedou rovnou k ní.
Jsem moc zvědavá, co z něj bude. Jenom doufám, že svoje současné rozhodnutí být zmrzlinářem ještě přehodnotí 🙂
Přikládám pár fotek z narozeninových oslav. První proběhla s rodinou a druhá s klukama ze třídy – s Maxem, Kubou a Honzou. Měla jsem strach, že nám hoši zboří barák, ale nestalo se, chovali se slušně a hráli Dobble a Bang.
Happy Birthday, Míro !


Zanechte komentář

Hledáte něco?

Použijte tento formulář:

Nenašli jste co jste hledali? Zanechte zprávu v komentářích a napravíme to!

Něco ke čtení?

Navštivte i tyto stránky...