www.dobesovi.cz

Nákup rotopedu

Autor , dne 8. 3. 2012, v kategorii Aktualitky, Z domova

O nákupu rotopedu jsem uvažoval už dlouho a měl jsem jasnou představu o přibližné ceně a parametrech rotopedu. Minulý týden jsem se zastavil v Hervisu a prodavači jsem ukázal který rotoped chci, a že si ho rovnou vezmu. Prodavač mi rozmluvil nákup! Nemám kupovat rotoped, lepší je ergometr, který má lepší nastavení brzdícího systému, cvičení na něm je efektivnější atd.. A hned mi jeden ergometr nabízel. Z původní předpokládané ceny 3999,- jsem měl platit 9999,- Kč. Z nákupu sešlo.
Minulý týden jsem si něco nastudoval o ergometrech a šel jsem pro změnu do Intersportu. Tam jsem narazil na ergometr Energetics CT 350 zlevněný z 8490,- Kč na 6490,- Kč. Na slevu slyším, takže jsem to začal obhlížet. Nebudu to dál rozepisovat, odešel jsem s tímto ergometrem za pěkných 4999,- Kč 😉 … a ještě jsem přikoupil pulsmetr 🙂 Zkušenosti s ergometrem CT 350 určitě napíšeme později, jen co provedeme test. Zátěžová zkouška proběhla hned první den!


5 Komentáře k příspěvku

 • Miroslav Dobeš

  Za první měsíc jsem zhubl 7kg. Když jsme doma, tak se mi daří šlapat každý den.

 • Jarda

  Ahoj Mirku, chci se Vás zeptat jak jste dosáhl ještě větší slevy na 5tisíc? 🙂 Rotoped uvažuji koupit společně manželce a dceři. V intersportu ho mají za 6499,- a o slevě nechtějí ani slyšet. Nebo asi záleží na prodavačce… Jaký jsou zkušenosti za 9měsíců, pořád šlapete a rotoped bez poruchy? Moc dík za odpověď. Hezký den Jarda

  • Miroslav Dobeš

   Ahoj Jardo, před dvěma měsíci jsem si přetrhl lýkový sval, takže jsem od té doby nešlapal. Co se týká slevy, tak opravdu záleží na prodavači, jestli dá/nedá slevu. Nakupoval jsem v Brně, týden před nákupem ho měli v akci za 4999,-, tak jsem měl aspoň nějaký argument… Ostatní pošlu mailem….

 • Martin Ďurč

  Dobry den, omylom som narazil na Vasu stranku pri hladani nejakej recenzie na tento ergometr. Chcem sa opytat ake skusenosti s nim mate, pripadne ci ste s nim spokojny? Dakujem velmi pekne

  • Miroslav Dobeš

   Dobrý den, s ergometrem jsme velmi spokojení. Funguje bez problémů a splňuje vše, co jsme od něj očekávali. Měl jsem pouze obavy, že nebude fungovat měřič tepové frekvence, proto jsem zakoupil hodinky s hrudním pásem. Po čase jsem zlenivěl a už se mi nechtělo hrudní pás používat. Zjistil jsem, že měřič tepové frekvence v rukojetích, který je na rukojetích měří celkem přesně. Navíc, člověk si po čase naučí tepovou frekvenci hlídat sám i bez hodinek. Abych jen nechválil – jediná slabší čás byly nožičky, které byly z plastu. Ulomily se asi po měsíci používání, tak jsem je omotal izolační páskou a od té doby o nich nevíme. Ergometr používáme mimo letní období už tři roky, jsme na něho dva dospělí a „jezdíme“ cca jednou až dvakrát týdně.

Zanechte komentář

Hledáte něco?

Použijte tento formulář:

Nenašli jste co jste hledali? Zanechte zprávu v komentářích a napravíme to!

Něco ke čtení?

Navštivte i tyto stránky...