www.dobesovi.cz

Všemocný

Autor , dne 15. 9. 2011, v kategorii Filmy

Mystery, Sci-Fi, Thriller, USA, 2011, 105 min, Režie: Neil Burger

Všemocný Dostal jsem chuť podívat se na sci-fi. Naposledy jsem viděl Počátek, který byl sice koukatelný, ale moc mi nesedl. Výběr padl na film Všemocný. V popisu měl: mysteriózní + sci-fi + thriller. Trochu mě odrazovalo „mysteriózní“, ale nakonec se z toho vyklubalo sci-fi s příchutí thrilleru.
Eddie je spisovatel s vizáží bezdomovce, který sice od života dostane občas ránu, ale v podstatě si jen tak líně proplouvá. Vše se změní po té, co mu jeho bývalý švagr nabídne „lék“ – pilulku NZT, která mu umožní využívat 100 procent mozkové kapacity a dodává sebevědomí. Tyto nové schopnosti ho vystřelí mezi elitu. Opět se dál nerozepisuju, ať neprozradím celý děj. Místo dramatického závěru však přišel jenom takový lehce vypuštěný dojezd do cíle, což je u odpočinkového filmu tohoto typu docela příjemné.
Hlavní postavu hraje Bradley Cooper, kterého znám pouze z filmu Pařba ve Vegas. Hraje tam i Robert De Niro a opět si zahrál malýho hajzlíka. A kdybych si nedal brýle, tak bych si myslel, že tam hraje i Nicole Kidman 🙂


Zanechte komentář

Hledáte něco?

Použijte tento formulář:

Nenašli jste co jste hledali? Zanechte zprávu v komentářích a napravíme to!

Něco ke čtení?

Navštivte i tyto stránky...